Abadan Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Altınova Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Ayyıldız Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Fatih Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Karaköy Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Karşıyaka Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Kösrelikkızığı Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Merkez Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Mimar Sinan Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Peçenek Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Saray Cumhuriyet Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Saray Fatih Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Saray Gümüşoluk Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Saray Osmangazi Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Tevfik İleri Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Yeni Karaköy Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Yunus Emre Mahallesi İrmik Helvası Siparişi, Yuva Mahallesi İrmik Helvası Siparişi 

Pursaklar  İrmik Helvası Siparişi,; Pursaklar bölgesinde oturuyor ve İrmik Helvasına ihtiyacınız varsa, biraz araştırma yapmanız gerekir. Çünkü İrmik Helvası Üretimi yapan çok az sayıda işleme vardır.İrmik helvası hafif, lezzetli ve uygun fiyatta olması nedeni ile Ankara da tüm semtlerde tercih edilmektedir.

Özellikle, taziyelerde irmik helvası yapılması ve dağıtılması bir gelenek haline gelmiştir. Ayrıca, cenaze yemekleri, mevlüt yemekleri, taziye yemekleri ile birlikte verilmesi çok yaygın hale gelmiştir. Ayrıca diğer etkinliklerde irmik helvası talep edilmektedir. 

Ankara da İrmik Helvası çok talep gören pratik bir tatlı olmasına rağmen, Ankara da İrmik Helvası üretim yapan az sayıda işletme mevcuttur. 2006 yılından itibaren Ankara da irmik helvası üretimi yapan işletmemiz, Pursaklar bölgesine En uygun İrmik Helvası Fiyatlara  toplu irmik helvası hizmeti vermektedir. 

Pursaklar  İrmik Helvası Siparişi, Ankara da Pursaklar bölgesine cenaze, mevlit ve diğer tüm etkinlikleriniz için günlük irmik helvası üretimi yapıyoruz. İrmik helvası siparişleriniz; şeffaf kapaklı kutularda adet bazında paketlenmektedir. İrmik Helvası Siparişleri adet olarak, 100 kişilik irmik helvası, 200 kişilik irmik helvası, 300 kişilik irmik helvası, 400 kişilik irmik helvası, 500 kişilik irmik helvası, 600 kişilik irmik helvası, 700 kişilik irmik helvası, 800 kişilik irmik helvası, 900 kişilik irmik helvası, 1000 kişilik irmik helvası, 1500 kişilik irmik helvası  veya istediğiniz miktarlarda olmaktadır. İrmik helvası tereyağlı ve fıstıklı olarak yapılmaktadır. 

İrmik helvası ile beraber şeffaf kaşık verilmekteyiz. İrmik helvası Siparişleriniz istediğiniz tarih ve zamanda adresinize günlük olarak teslim edilmektedir. İrmik helvamız kişi başı 180 gramlık paketler halinde hazırlanmaktadır. İrmik helvası ihtiyaçlarınızda bizi günün her saati 7 / 24 arayabilirsiniz. 

1 Kişilik İrmik Helvası Paket Fiyatı : 25.00 TL

Pursaklar İrmik Helvası Hizmeti Verdiğimiz Semtler 

Abadan Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Altınova Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Ayyıldız Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Fatih Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Karaköy Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Karşıyaka Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Kösrelikkızığı Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Merkez Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Mimar Sinan Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Peçenek Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Saray Cumhuriyet Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Saray Fatih Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Saray Gümüşoluk Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Saray Osmangazi Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Sirkeli Yeşilova Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Tevfik İleri Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Yeni Karaköy Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Yıldırım Beyazıt Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Yunus Emre Mahallesi İrmik Helvası Siparişi,

Yuva Mahallesi İrmik Helvası Siparişi 

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

312  278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10 Etimesgut  ANKARA